Г) 1/4 = ... / 12=4 / ... = ... / 20 = ... / 7 = ... / 60 = ... / 100

+2
Ответы (1)
  1. 22 июля, 11:16
    0
    1/4=3/12=4/16=5/20=1,75/7=15/60=25/100