1,8=3x в квадрате

25=5x в квадрате

+1
Ответы (1)
  1. 12 июля, 09:58
    0
    1) 3x^2 = 1.8

    x^2=1.6

    x = 0.4

    2) 5x^2=25

    5x=5

    x=1