7:x=1/7:2

1) 1/2

2) 2

3) 98

4) 1/7

+5
Ответы (1)
  1. 24 марта, 22:07
    0
    7:x=1/7:2

    Х=7*2:1/7

    Х=14/1*7/1

    Х=98