24:6+9=; 95-35:5; 54:6-30:6;

+4
Ответы (2)
  1. 11 июня, 12:12
    0
    4+9=13 88 4 это 1 2 и 3
  2. 11 июня, 13:49
    0
    1) 24:6+9=12+9=21 (2) 95-35:5=95-7=88 (3) 54:6-30:6=9-5=4