40800 * (3500:70) : 100-328*60

+3
Ответы (2)
  1. 17 апреля, 08:57
    0
    40800 * (3500:70) : 100-328*60=720

    1.3500/70=50

    2.40800*50 = 2040000

    3. 2040000/100=20400

    4.328*60 = 19680

    5.20400-19680=720
  2. 17 апреля, 09:53
    0
    40800 * (3500:70) : 100-328*60=720

    1) 3500:70=50

    2) 40800*50=2040000

    3) 2040000:100=20400

    4) 328*60=19680

    5) 20400-19680=720