48:8+32-54:6

(35+65) - 21 - (16+8)

8*6+35:5-19+2*5

18:3*4+27+40:8

+2
Ответы (1)
  1. 25 августа, 08:52
    0
    2) (35+65) - 21 - (16+8) = 55

    1) 48:8+32-54:6=29

    3) 8*6+35:5-19+2*5=46

    4) 18:3*4+27+40:8=56