5,2+302,4*0,7-11,648/5,6

+2
Ответы (2)
  1. 10 июля, 14:28
    0
    1) 302,4*07=211,68

    2) 11,648/5,6=2,08

    3) 5,2+211,68=216,88

    4) 216,88-2,08=214,8
  2. 10 июля, 14:54
    0
    5,2+302,4*0,7-11,648/5,6

    5,2+211,68-2,08

    214,8

    Ответ: 214,8.