Как решать. 1000 000 - (345 * 16 : 60 + 10 756) =

+3
Ответы (1)
  1. 20 июля, 12:34
    0
    1 345*16 = 5520

    2 5520:60=92

    3 10756+92=10848

    4 1000000 - 10848 = 89152