55+45 + 45+68+577+47+6888+3678=

+5
Ответы (2)
  1. 17 апреля, 05:20
    0
    55+45+45+68+577+47+6888+3678=11403.1) 55+45=100. 2) 100+45=145 3) 145+68=213 4) 213+577=790 5) 790+47=837 6) 837+6888=7725 7) 7725+3678=11403
  2. 17 апреля, 06:45
    0
    55 + 45 + 45 + 68 + 577 + 47 + 6888 + 3678 = 11403