59 (536-78 769:347) + 69 898-82 320:84

+3
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 22:19
    0
    1) 78769:347=227

    2) 536-227=309

    3) 59*309=18231

    4) 82320:84=980

    5) 18231+69898=88129

    6) 88129-980=87149