834 * (145*203-2 9 130) + 804*52

+1
Ответы (1)
  1. 19 мая, 06:13
    0
    834• (145•203-29130) + 804•52=296178

    1) 145•203=29435

    2) 29435-29130=305

    3) 834•305=254370

    4) 804•52=41808

    5) 254370+41808=296178