1) - 0,25-3 1/2

2) - 9 1/4 - 0,75

3) - 3-2 3/5

4) - 27-5 9/20

5) - 16 8/25-7,3

6) - 5,8-17 3/4

+3
Ответы (1)
  1. 26 октября, 20:13
    0
    -0,25-3,5=-3,75

    -3-2,6=-5,6

    -27-5,45=-32,45

    -16,32-7,3=-23,62

    -5,8-17,75=-23,55