A) 5'8*25 b) 3'12*27 в) 6'15*36

+5
Ответы (2)
  1. 3 мая, 09:18
    0
    А) 5.8 * 25 = 145

    б) 3.12 * 27=84.24

    в) 6.15 * 36 = 221.4
  2. 3 мая, 09:43
    0
    5,8*25=145

    3,12*27=84,24

    6,15*36=221,4