7 3/11*4 3/5+2 8/11*4 3/5

+5
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 06:27
    0
    = 4 3/5 • (7 3/11 + 2 8/11) = 4 3/5 • 10 = 23/5 • 10 = 230/5 = 46