49 - (5+19). 60 - (3+27) 18+39+16+7 26+19+27+11

+5
Ответы (2)
  1. 4 марта, 14:12
    0
    49 - (5+19) = 49-24=25

    60 - (3+27) = 60-30=30

    18+39+16+7=57+23=80

    26+19+27+11=47+38=85
  2. 4 марта, 16:58
    0
    1) 5+19=24

    49-24=25

    2) 3+27=30

    60-30=30

    3) 18+39=57+16+7=80

    4) 26+19=46

    27+11=38

    46+38=85