Упростите упражнение 15•4•25•а•х=

+5
Ответы (2)
  1. 12 июня, 07:11
    0
    15*4*25*а*х=1500 ах

    15*4=60

    60*25=1500
  2. 12 июня, 07:56
    0
    15•4•25•а•х=60*25*а*х=1500*а*х=1500 а*х=1500 ах