45:5+143+12 - (123-100) = ?

+2
Ответы (2)
  1. 23 января, 08:11
    0
    45:5+143+12 - (123-100) = 9+143+12-23=141
  2. 23 января, 08:18
    0
    =9+155-23=164-23=141