7/25-4/15

3/10+1/6

2/5-11/30

3/8+7/20

1/6-1/7

5/9+7/15

3/8+19/56

19/45-7/18

1/4-1/8

11/14+8/21

11/20-5/12

8/9+7/54

5/6-17/21

3/16+1/24

5/6-22/27

+5
Ответы (2)
  1. 13 марта, 10:43
    0
    7/25 - 4/15=21-20/75=1/75

    3/10+1/6=9+5/30=14/30

    2/5-11/30=12-11/30=1/30

    3/8+7/20=15+14/40=29/40

    1/6-1/7=7-6/42=1/42

    5/9+7/15=25+21/45 = 46/45=1_1/45

    3/8+19/57=21+19/56=40/56=5/7

    19/45-7/18=38-35/90=3/90=1=30

    1/4-1/8=2-1/8=1/8

    11/14+8/21=33-16/42==17/42

    11/20-5/12=33-25/60=8/60

    8/9+7/54=48+7/54=55/54=1_1/54

    5/6-12/21=5/6-4/7=35-24/42=11/42

    3/16+1/24=9+2/48=11/48

    5/6-22/27=45-44/54=1/54
  2. 13 марта, 12:18
    0
    7/25-4/15=1/75 3/10+1/6=14/15 2/5-11/30=1/30 3/8+7/20=1 9/20 1/6-1/7=0 5/9+7/15=1 1/45 3/8+19/56=5/7 1/4-1/8=1/8 11/14+8/21=1 1/6 11/20-5/12=2/15 8/9+7/54=1 1/54 5/6-17/21=1/42 3/16+1/24=11/48 5/6-22/27=