620-х=61*10 чему равен х

+4
Ответы (2)
  1. 26 октября, 07:24
    0
    620-х=610

    х=620-610

    х=10

    отв 10
  2. 26 октября, 07:34
    0
    620-x=61*10

    61*10=610

    620-x=610

    x=620-610

    x=10