2028*x-28*x = при x=782

+2
Ответы (2)
  1. 26 марта, 22:16
    0
    =х (2028-28) = 782*2000=1564000
  2. 27 марта, 01:19
    0
    2080*х-28*х

    2080*782-28*782=

    1) 2080*782=1626560

    2) 28*782=21896

    3) 1626560-21896=1601591