Розвяжи и поривняй задачи було78 м ситцю продали 8 залишилост? Було? продали8 м залишилось 70 м

+4
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 13:04
    0
    1) 78-8=70 (м)

    2) 70+8=78 (м)