29+29+29+29+29+29 = ?

+4
Ответы (2)
  1. 6 ноября, 07:25
    0
    174 = 29 * 6

    29 * 6 = 174 ...
  2. 6 ноября, 08:23
    0
    29+29+29+29+29+29=174