600:20*5:2 600: (20*5) : 2 128:4*3+5*3 128:4 * (3+5) * 3 54: (9-3) * (72:36) 54:9-3 * (72:36)

+2
Ответы (2)
  1. 10 января, 06:49
    0
    600:20*5:2=75

    600: (20*5) : 2=6

    128:4 * (3+5) * 3=768

    54: (9-3) * (72:36) = 18

    54:9-3 * (72:36) = 6
  2. 10 января, 07:57
    0
    1) 30*2,5=76

    2) 600:100:2=6:2=3

    3) 32*3+15=96+15=111

    4) 32*8*3=256*3=768

    5) 54:6*2=9*2=18

    6) 6-3*2=6-6=0