Пример 23*45+69-5678=?

+1
Ответы (2)
  1. 16 мая, 07:44
    0
    23*45=1035

    1035+69=1104

    1104-5678 = - 4574
  2. 16 мая, 09:23
    0
    1) 23*45=1035

    2) 1035+69=1104

    3) 1104-5678=-4574