332-56+6644-5999•2 = ?

+3
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 00:00
    0
    332-56+6644-5999*2=-5078

    1) 5999*2=11998

    2) 332-56=276

    3) 276+6644=6920

    4) 6920-11998=-5078