12 ... 3 ... 4=1 20 ... 2 ... 10=100. 16 ... 2 ... 2=4

15 ... 5 ... 2=6 24 ... 4 ... 3=18. 16 ... 16 ... 16=16

+5
Ответы (2)
  1. 4 марта, 14:13
    0
    12/3/4=1. 20/2*10=100. 16/2/2=4. 15/5*2=6. 24/4*3=18. 16-16+16=16
  2. 4 марта, 14:38
    0
    12/3/4=1

    20/2*10=100

    16/2/2=4

    15/5*2=6

    24/4*3=18

    16/16*16=16