2+2 = ?

8 х 8

24 : 6 =

3 х7 = * ?

+2
Ответы (2)
  1. 13 мая, 05:47
    0
    2+2=4

    8 х 8 = 64

    24 : 6 = 4

    3 х 7 = 21
  2. 13 мая, 07:22
    0
    2+2=4

    8*8=64

    24:6=4

    3*7=21