3,6 - (-5) = ? 4,6 - (+2,5) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 09:01
    0
    3,6 - (-5) = 3,6+5=8,6

    4,6 - (+2,5) = 4,6-2,5=2,1