84,202-40,8 * (0,157-0,092)

+1
Ответы (1)
  1. 24 июня, 02:10
    0
    1) 0,157-0,092=0,065

    2) 40,8*0,065=2,652

    3) 84,202-2,652=81,55

    ответ: 81,55