Як решить: (3 х+81) * 4=16?

+4
Ответы (2)
  1. 2 сентября, 03:18
    0
    3 х+81=4

    3 х=-77

    х=-25 2/3
  2. 2 сентября, 03:18
    0
    (3 х+81) * 4=16

    3 х+81=16/4=4

    3 х=4-81=-77

    х=-77/3=