560: (720:90) - 900:50•3 + (6•8:4+28) : 5

+3
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 13:34
    0
    560:8-900:50*3 + (6*8:4+28) : 5=70-900:50*3 + (6*8:4+28) : 5=70-18*3 + (6*8:4+28) : 5=70-54 + (6*8:4+28) : 5=16 + (6*8:4+28) : 5=16 + (48:4+28) : 5=16 + (12+28) : 5=16+40:5=16+8=24