1) 9 1/2-2 1/4

2) 6 3/4-2 2/3

3) 11 3/7-5 1/3

4) 8 3/5 - 6 3/10

+5
Ответы (1)
  1. 9 мая, 02:42
    0
    1. 9 1/2-2 1/4=9 2/4-2 1/4=7 1/4.

    2. 6 9/12-2 8/12=4 1/12.

    3. 11 9/21-5 7/21=6 2/21.

    4. 8 6/10-6 3/10=7 16/10-6 3/10=1 13/10=2 3/10.