10 х+7 у если х=1000 у=100

+5
Ответы (2)
  1. 6 августа, 02:05
    0
    10 х+7 у=10*1000+7*100=10000+700=10700
  2. 6 августа, 03:28
    0
    10*1 000+7*100=10 000+700=10 700