44+50-31• (15•24) = ...

+2
Ответы (2)
  1. 6 июля, 04:00
    0
    1) 15*24=360

    2) 31*360=11160

    3) 44+50=94

    4) 94-11160 = - 11066
  2. 6 июля, 04:10
    0
    44+50-31• (15•24) = 11061