Вычистить:

40 м9 см-24 дм5 см+8 м88 см=

И

100 км20 м-3 км68 м-59 км119 м=

+5
Ответы (2)
  1. 14 июля, 08:07
    0
    10020 м-3068 м-6019 м=933 м
  2. 14 июля, 08:09
    0
    40*100+9=4000+9=4009 см-245 см+888 см=5142