2006-2005+2004-2003+2002-2001 + ... + 2-1=

+3
Ответы (1)
  1. 17 июня, 13:05
    0
    2006-2005=1

    1+2004=2005

    2005-2003=2

    2+2002=2004

    2004-2001=3