10 2/5+15 5/6+3 3/5+4 1/6

+5
Ответы (1)
  1. 2 мая, 15:29
    0
    10 2/5+15 5/6+3 3/5+4 1/6 =

    52/5+95/6+18/5+25/6=

    312/30+475/30+108/30+125/30=

    1020/30=34