Режите 8·91+34·8-301·3

+5
Ответы (1)
  1. 4 июля, 08:14
    0
    8·91+34·8-301·3=97

    1) 8*91=728

    2) 34*8=272

    3) 301*3=903

    4) 728+272-903=97