0, 75 - (-1/5) 0, 75 - (-1/5)

+2
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 13:26
    0
    0,75+1/5 * 0,75 + 1/5 = 0,75 + 0,2 * 0,75 + 0,2 = 0,77*0,77 = 0.5929