3507 + (70000+9) = ? (3507+70000) + 9=?, 3507 + (16504+9) = ?, (3507+89) + 9=?.

+1
Ответы (1)
  1. 2 января, 13:20
    0
    3507 + (70000+9) = 70009+3507=73516

    (3507+70000) + 9=73507+9=73516

    3507 + (16504+9) = 16513+3507=20020

    (3507+89) + 9=3596+9=3605