1003*8+5*7003+78-9000

+1
Ответы (1)
  1. 24 июля, 13:43
    0
    1) 1003x8=8024

    2) 5x7003=35015

    3) 78-9000=-8922

    4) 8024+35015=43039

    5) 43039 + (-8922) = 34117

    ОТвет: 34117