1,7 + (-2,6) + (-1,7) + 2,6 = (-9,2) + 5,4 + (3,6) = 8,2 + (-2,9) + 1,2=

+4
Ответы (1)
  1. 1 апреля, 19:06
    0
    1,7 + (-2,6) + (-1,7) + 2,6 = (-9,2) + 5,4 + (3,6) = 8,2 + (-2,9) + 1,2=6,3