1344: (х+26) = 32

Хелп ми! Хелп!

+2
Ответы (1)
  1. 9 октября, 11:21
    0
    1344: (х+26) = 32

    х+26=1344:32

    х+26=42

    х=42-26

    х=16

    Ответ: х=16