Было - 105 (кг.,) лука Забрали - ?

Осталось - 101

Сколько забрали кг., лука?

+4
Ответы (2)
  1. 14 апреля, 23:23
    0
    105-101=4 (кг) - лука забрали.
  2. 15 апреля, 00:56
    0
    105-101=4 кг

    Ответ: 4 кг лука забрали