Помогите решить. X:12=0 0:x=5 x+0=x

+1
Ответы (2)
  1. 17 апреля, 15:54
    0
    У него правильна гшкшкшеш
  2. 17 апреля, 16:16
    0
    X:12=0 0:x=5 x+0=x

    x=0*12 x=0:5 x-x=0

    x=0 x=0 x=0