1/2 * 1/2

24/25 * 1/2

1/3 * 1/2

8/13 * 1/2

+3
Ответы (1)
  1. 22 октября, 00:25
    0
    1) 1/2*1/2=1/4

    2) 24/25*1/2=24/50

    3) 1/3*1/2=1/6

    4) 8/13*1/2=8/26