Упростите выражения

65*x-43*x=

86*y+34*y=

9*z-4*z+2=

+1
Ответы (2)
  1. 9 февраля, 00:06
    0
    65*x-43*x = 22x

    86*y+34*y=120y

    9*z-4*z+2=5z+2
  2. 9 февраля, 02:11
    0
    65*х-43*х=65 х-43 х=22 х

    86*у+34*у=86 у+34 у=120 у

    9*z-4*z+2=9z-4z+2=5z+2