6 * 6 + 30 : 5 * 2 - 42 : 7=

+4
Ответы (1)
  1. 2 сентября, 11:54
    0
    1) 6*6=36

    2) 5*2=10

    3) 30/10=3

    4) 42/7=6

    5) 36+3=39

    6) 39-6=3