9*5-36:6 - (38-23) : 5=?

90 - (40-24:3) : 4*6=?

3*4 + (27+9) : 4*5=?

2 класс

+1
Ответы (1)
  1. 5 октября, 01:16
    0
    1) 45-36:6-15:5=36

    2) 90-32:4*6=90-48=42

    3) 12+36:4*5=12+45=57