12 кг сарымайдан 9 кг корытылган май алуга болады. 72 кг

+3
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 10:20
    0
    Скарымайдан-12 кг.)

    корытылгаг-9 к.) 72 кг.

    решение:

    12+9=21

    72-21=51

    72 - (12+9) = 51 кг.